Price list and special offers

General English

You can choose a type of Lesson Package that fits into your schedule and meets your learning goals. The more lessons in the package, the cheaper each lesson is.
Advantages
Trial lesson30 minutes
$8
Single lesson50 minutes
$18
NEW Package 15 LessonsDuration: 1 month
$90Advantages
$85($17 per lesson)
NEW Package 210 LessonsDuration: 2 month
$180Advantages
$160($16 per lesson)
NEW Package 320 LessonsDuration: 4 month
$360Advantages
$300($15 per lesson)
Note: Once the package expires, all unused lessons will be cancelled.